800T-FXQ24AA5 - ALLEN BRADLEY
  • PL
  • EN
Tel. (+48) 56 682 81 91,
Price of ALLEN BRADLEY 800T-FXQ24AA5
(repair, new, refurbished)
Please provide a reference to this product or its number and manufacturer in the email.
Catalog number New SURPLUS Renew Repair Available
800T-FXQ24AA5
ALLEN BRADLEY
30.5MM TYPE 4/13 2 POS. PB-ILLUM., PUSH-PULL, AMBER, MUSHRM HD, INCAND., 24V AC/DC, 2 NCLB